Series
Ratings
38
First LoveRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0