Titles you rated
EternityRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 2.0
SiratRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 0.5
HoppersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0