Movies
Ratings
162
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Mungyeong: More than RoadsRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0- 배드룸Rated ★ 0.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5