Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5