Movies
Ratings
22- Crazy CatRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Gintama: The FinalRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 5.0- Life of Hae-oakRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0