Movies
Ratings
143
Se7enRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
HoppersRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Return to OzRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0