Movies
Ratings
1053
Happy-Go-LuckyRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.0
Romantic HeavenRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.0
The Old GardenRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5