Movies
Ratings
528
The PactRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
PKRated ★ 4.5
GeorgiaRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5