Titles you rated
SunflowerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0