Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0