Series
Ratings
123
Battlestar GalacticaRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.0
Six Feet UnderRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- Battlestar Galactica: Razor FlashbacksRated ★ 5.0
OzRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0- VRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5