Movies
Ratings
252
A Star Is BornRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0