Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 5.0