Titles you rated
BambiRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Grey GardensRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Throne of BloodRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
8½Rated ★ 5.0
Mystery TrainRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
F for FakeRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5