Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0