Titles you rated
ImmortalsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5