Movies
Ratings
213
ConclaveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
I Care a LotRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 1.0
BraveRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 5.0
FerdinandRated ★ 2.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0