Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.5