Movies
Ratings
1290
MonsterRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TronRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
TrapRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5