Series
Ratings
32
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5