Movies
Ratings
640
ChallengersRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 2.5