Movies
Ratings
693
Green BookRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0