Titles you rated
Alien³Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
The MegRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5