Movies
Ratings
394
The RoundupRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
Last ChristmasRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.5