Movies
Ratings
544
Jackie BrownRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Snoopy Presents: For Auld Lang SyneRated ★ 5.0
A Charlie Brown ChristmasRated ★ 5.0
Whatever WorksRated ★ 5.0
Jay KellyRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 4.5
AliceRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 4.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0