Movies
Ratings
162
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0