Titles you rated
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 1.0
MinariRated ★ 1.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 1.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Peter RabbitRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Film Stars Don't Die in LiverpoolRated ★ 2.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Man on WireRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
HungerRated ★ 2.5
Under the SunRated ★ 5.0