Movies
Ratings
501
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Just Do It!Rated ★ 4.0