Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5