Movies
Ratings
472
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0