Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Carry OnRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Run to the WestRated ★ 1.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 1.0
GraceRated ★ 3.5
Human ResourceRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0