Titles you rated
- HumintRated ★ 2.0
The RIPRated ★ 2.5
Dangerous AnimalsRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.0
YurigokoroRated ★ 2.5
The Running ManRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.5
All the Old KnivesRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.0
The PledgeRated ★ 3.0
HereticRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 4.0