Movies
Ratings
1205
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
StarletRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SamakdoRated ★ 1.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- Oink OinkRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.5
Measure in LoveRated ★ 2.5- School TripRated ★ 3.0