Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5