Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0