Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Apple Mac: 1984Rated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0