Series
Ratings
90
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Love MeRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Akudama DriveRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0