Movies
Ratings
288
Inside OutRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
The OmenRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 4.0