Movies
Ratings
228
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
The GetawayRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.0
DisclosureRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0