Series
Ratings
114
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Our beautiful SummerRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 5.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0- Don't Press the PeachRated ★ 3.5