Titles you rated
UsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
George & A.J.Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
GeorgiaRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Tokyo SonataRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Jungle CruiseRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0