Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Thunderstruck CopRated ★ 1.5
Civil WarRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 1.5
JFKRated ★ 4.5
Wild at HeartRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5