Series
Ratings
32
D.P.Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- The ClubhouseRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5