Titles you rated
This Means WarRated ★ 2.0
Seoul VibeRated ★ 0.5
She and Her CatRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 3.0
Day of the DeadRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
Forever YoungRated ★ 3.0
Friday the 13th Part 2Rated ★ 3.0
DarkmanRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0