Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
ShoutaiRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Occultic;NineRated ★ 3.5