Series
Ratings
223
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Exterminate All the BrutesRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
De rockstar a tueurRated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Partner TrackRated ★ 2.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0