Titles you rated
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0