Movies
Ratings
419
CarolRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
Taking LivesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Out of AfricaRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5