Titles you rated
Peter PanRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
10 Items or LessRated ★ 2.5
Love Is in the AirRated ★ 2.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Ich bin dann mal wegRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
PKRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0