Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0